כל הקטגוריות

או שיחה 13967560611

לשלם

לשלם

בית> לשלם

מדיניות החזרים

We have a 30-day return policy for any quality issue, which means you have 30 days after receiving your item to request a return with quality problems.


כדי להיות זכאי להחזר, הפריט שלך חייב להיות באותו מצב שקיבלת אותו, לא נלבש או לא בשימוש, עם תגיות, ובאריזה המקורית שלו. תזדקק גם לקבלה או הוכחת הרכישה.

כדי להתחיל חזרה, ניתן ליצור איתנו קשר בכתובת  [מוגן בדוא"ל]. If your return is accepted, we’ll send you some return details for shipping. Items sent back to us without first requesting a return will not be accepted.


אתה תמיד יכול לפנות אלינו בכל שאלה להחזרה בכתובת [מוגן בדוא"ל].


נזקים וסוגיות

Please inspect your order upon reception and contact us immediately if the item is defective, damaged or if you receive the wrong item so that we can evaluate the issue and make it right.


חריגים / פריטים שלא ניתן להחזיר

Custom products cannot be returned. We also do not accept returns for hazardous materials, flammable liquids, or gases. Please get in touch if you have questions or concerns about your specific item.


בורסות

הדרך המהירה ביותר להבטיח שתקבלו את מבוקשכם היא להחזיר את הפריט שברשותכם, וברגע שהתקבל ההחזר, קנו רכישה נפרדת עבור הפריט החדש.


החזרים

אנו נודיע לך לאחר שקיבלנו ובדקנו את החזרתך ונודיע לך אם ההחזר אושר או לא. אם תאושר, תחזיר לך באופן אוטומטי את שיטת התשלום המקורית שלך. אנא זכור שיכול לקחת זמן מה עד שהבנק או חברת כרטיסי האשראי שלך יעבדו את ההחזר והפרסום.


קטגוריות חמות