כל הקטגוריות

או שיחה 13967560611

Check Sample/Video

Check Sample/Video

בית> Check Sample/Video

תמיכה בשותף שותף

1. שירותי ייעוץ תכשיטים בכירים

על מנת לשרת אותך טוב יותר ולהקשיב לדרישותיך, אנו מעמידים לרשותך יועצי תכשיטים בכירים מנוסים. במהלך תקופת שיתוף הפעולה, נעזור לך להבין יותר את הידע המקצועי של פנינה בתעשייה, ויש להם תובנה לגבי המצב הנוכחי והמגמה העתידית של שוק התעשייה. אם אתה מעוניין לשתף איתנו פעולה, בבקשה  צור קשר.

● 1.1 ידע ומיומנות מקצועיים

הגדרנו את מודול החינוך באתר הרשמי כדי להראות את הידע של פנינה. בתור טור מדעי של מדיה חברתית, הפייסבוק שלנו דוחף באופן קבוע פופולריזציה מדעית בנושא כדי להביא לך מידע נוסף. 

אם אתה רוצה לערוך חילופי ידע מעמיק במוצר עם אנשי מקצוע, בבקשה  צור קשר. מצפה לשמוע ממך.

● 1.2 מצב התעשייה הנוכחי 

אנו נטועים בתעשיית הפנינים כבר 17 שנים ובעלי ניסיון עשיר בטכנולוגיית גידול, טכנולוגיית עיבוד, מצב שוק ומגמה עתידית. אם אתה רוצה לדעת יותר על התעשייה, בבקשה צור קשר.

2. תמיכה במוצר

תוך כדי אספקת המוצר עצמו, אנו מקווים להביא לכם שירות מתחשב סביב המוצר. להלן שירותי הערך המוסף למוצר שלנו. אם אתה רוצה לדעת יותר על שירותי ערך מוסף למוצר, בבקשה צור קשר.

● 2.1 התאמה אישית של הביקוש

אנחנו יכולים להוסיף את הלוגו על המוצר עצמו או על האריזה החיצונית. עבור השירות יגבה תשלום.

אנו מכבדים מקוריות ושומרים על האינטרסים של המותג. בעת התאמה אישית של לוגו המוצר, אנו צריכים שתציג את מסמכי הסימן המסחרי הרלוונטיים של המותג או הרשאת לוגו המותג.

● 2.2 וידאו מוצר/צילום תמונות 

אנו מציעים לך תמונות וסרטונים בחינם שצולמו על ידי החברה שלנו ללא לוגו. עם זאת, אם אתה זקוק להתאמה אישית, אנו נגבה תשלום נוסף.

● 2.3 משלוח מוצר  

אנו מספקים שירות משלוח ירידה. חברתנו תנפיק רשימת משלוחים מפורטת ותשתמש בכותרת הרשימה הרגילה. אנא  צור קשר לקבלת מידע נוסף.


כתובת:D0423-0430 שוק הפנינים Shanxiahu, העיר ג'וג'י, מחוז ג'ג'יאנג, סין

Phoen/’whatapp:+86 13967560611

Email:[מוגן בדוא"ל]

כמו כן, תוכל למלא את הטופס בצד ימין, ניצור איתך קשר ברגע שנקבל את הודעתך.


קטגוריות חמות